KURUMSAL

Hakkımızda

Çınar Kutu Ambalaj ve Kutu sektöründe ileri görüşlü, yenilikçi, kaliteli, kurumsal çözümlere olanak sağlayan bir firmayız. Ambalaj ve Kutu iş sahası içerisinde firmamızı yenilemek, hizmet ve ürün kalitesini yükseltmek, ürün çokluğunu ve müşteri sayımızı yaptığımız kaliteli iş anlayışı ile arttırmak ve en önemlisi müşterilerimize yapılan işten memnuniyetliği sağlamak firmamızın asıl prensiplerindendir. Çınar Kutu bu amaç ile beraber piyasada en iyi fiyatı, en iyi kaliteyi siz müşterilerimize en iyi şekilde sunmaktadır.

Sektör içerisine modern bir iş ahlakı ve teknolojisi getiren Çınar Kutu, ihtiyaç duyulan ambalaj ve kutu çeşitlerine büyük bir teknoloji ile modern iş kalitesi bakımından sizlere en iyisini sunmak için çabasını göstermektedir. İhracat ile günden güne hizmette ve kalitede bir adım daha ilerlemekteyiz. Yurt içi ve yurt dışı olarak kutuculuğu ve kaliteli iş hizmetimizi her yere duyurmaktayız.

 

Vizyonumuz

Farklılıklar ortaya çıkartarak rekabetçi üstünlükler sağlamak, ileri teknikleri ilerletmek gibi görevleri üstlenmek Çınar Kutu Ambalaj ve Matbaacılık San. Tic. Ltd. tarafından büyük görev olarak üstlenmektedir. Çınar Kutu, topluma ve çevreye duyarlı olarak ulusal ve uluslar arası saygınlığa, disiplinliğe sahip bir kuruluştur.

Misyonumuz

Kutuculuk sektöründe güncel teknolojiyi devamlı bünyesinde barındırarak, rekabetçiliği, verimliliği, ürün ve çalışan kalitesi ile ülkenin, müşterilerinin, çevrenin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaktadır.

 

Saygılarımızla..

Çınar Kutu Ambalaj ve Matbaacılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi